Спецпредставник ЄС Еймон Гілмор відвідав КПВВ «Майорське»: опубліковано фото

-

Читайте также

У районі операції Об’єднаних сил делегація Європейського Союзу ознайомилася з безпековою ситуацією у межах гуманітарних дорожніх коридорів на Донеччині. Зокрема делегація на чолі зі спеціальним представником ЄС з прав людини Еймоном Гілмором побувала в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське». Про це йдеться у повідомленні на сайті ДПСУ.

В ході візиту начальник Краматорського прикордонного загону Павло Цвеліх розповів гостям про особливості виконання завдань в КПВВ та блокування окупаційною адміністрацією руху людей.

«В усіх контрольних пунктах щоденно перебуває достатня кількість прикордонників, які спроможні здійснювати ритмічний пропуск громадян через лінію розмежування в обидва боки. Проте усі спроби людей перетнути лінію розмежування на цьому напрямку блокуються окупантами», — зазначив Павло Цвеліх.

Крім того, делегати обговорювали питання безпеки та впливу карантинних заходів на можливість громадянами перетнути лінії розмежування. Прикордонники запевнили представників ЄС у готовності забезпечити безпеку і ритмічність пропускних операцій.

Спецпредставник ЄС Еймон Гілмор подякував за роботу та висловив сподівання на швидке звільнення тимчасово окупованої території України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ЄС відкинув наратив РФ про нібито «внутрішній конфлікт» в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...