Снайперські пари Нацгвардії пройшли підготовку на сході країни. ФОТО

-

Читайте также

Навчальні збори снайперів пройшли у всіх частинах Східного територіального об’єднання. На військових полігонах під Маріуполем, Харковом і Слов’янськом протягом тижня гвардійці відпрацьовували навички влучної стрільби, а також багато іншого, інформує прес-служба НГУ.

Орієнтування на місцевості, основи балістики, радіообмін, практична стрільба і практичне обладнання позиції снайпера – всі ці питання як теоретично, так і на практиці щоденно відпрацьовували снайпери.

Протягом п’яти діб бійці вдосконалювали свої навички на чолі з досвідченими інструкторами.

Такі збори проводяться щорічно і направлені в першу чергу на те, щоб зробити бійців професіоналами своєї справи. Вони також дають можливість снайперам обмінюватися досвідом своєї роботи.

Снайпер повинен не лише влучно стріляти, але й добре міркувати, зіставляти факти та аналізувати їх. Крім цього він повинен бути терплячим спостерігачем та непоганим математиком.

«Стріляти зі снайперської гвинтівки лише на перший погляд просто, однак, щоб влучити в ціль, необхідно враховувати безліч параметрів, починаючи від швидкості та напрямку вітру і закінчуючи типом патронів. Враховуючи всі фактори у дуже стислий проміжок часу, необхідно зробити влучний постріл. А чим далі ти знаходишся від цілі, тим складніше врахувати всі нюанси», – зазначив учасник зборів військової частини 3057 старший сержант Антон Козінченко.

Всі заняття проходять під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають за плечима неабиякий бойовий досвід, здобутий в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Під час зборів гвардійці отримали практику у стрільбі зі снайперської гвинтівки СГД та сучасних снайперських комплексів. Здебільшого увагу приділили молодому поповненню, надали їм необхідні знання з основ балістики, орієнтування на місцевості, маскування, прихованому переміщенню по місцевості, обладнанню позицій для спостереження та ведення вогню.

Крім того, під час проведення занять акцент зробили на фізичній підготовці бійців і вмінні надавати першу домедичну підготовку.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у військових частинах Національної гвардії проходили спеціальні збори з екіпажами БТР.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

На Кубані з’явилися поховання під прапором «Дика рота»

У Краснодарському краї рф під Тихорецьком з'явилися поховання під прапором "Дика рота". Про це повідомляє Telegram-канал Можем объяснить. За даними засновниці...