Снайперам НГУ вручили сертифікати про проходження курсу підготовки за стандартами НАТО. ФОТО

-

Читайте также

Спеціальний курс підготовки снайперів (UAR-10) проводився у Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру Нацгвардії, що на Київщині. Майже два місяці виснажливих тренувань зі снайпінгу добігли кінця. З понад двадцяти кандидатів сертифікати та посвідчення про проходження базового курсу підготовки снайперів за стандартами НАТО отримали лише най витриваліші, повідомляє пресцентр НГУ.

На церемонію вручення прибули привітати спецпризначенців із завершенням навчання тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби координації підготовки снайперів департаменту професійної підготовки ГУ Нацгвардії полковник Максим Соколовський, а від канадської сторони керівниця групи індивідуальної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція «UNIFIER») майор Селін Бест.

«Сьогодні отримують сертифікати про успішне завершення курсу найвитриваліші. Курс був жорстким і не всі учасники дійшли до його завершення та склали заліки. Сподіваюсь, що ті знання, які ви отримали під час курсу ви будете використовувати у своїй службово-бойовій діяльності. Це не межа для вас, будуть і інші курси вищих рівнів. Це стартова підготовка за стандартами НАТО. Вдосконалюйте та розвивайте свої навички, прагніть нових знань. Тільки так ви станете професіоналами своєї справи», – сказав полковник Максим Соколовський.

За словами старшого групи канадських інструкторів, що надавала дорадчу допомогу у проведенні базового курсу показник його проходження дуже гарний для снайперської спільноти і рівень знань курсантів високий, а також зазначив, що інструктори Навчально-бойового центру досягли тих професійних критеріїв, які необхідні для проведення цієї підготовки.

У свою чергу керівниця групи індивідуальної підготовки операції «UNIFIER» майор Селін Бест відмітила, що Нацгвардія України зацікавлена в тому, щоб тільки ті військовослужбовці, хто успішно пройшов курс підготовки за стандартами НАТО, отримували відповідні сертифікати. «У цьому році представниками нашої тренувальної місії проведено два базових курси підготовки снайперів НГУ і вони були успішні. Вже цієї зими ми плануємо продовжувати співпрацювати тут, у Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій, за програмою підготовки інструкторів», – сказала майор Селін Бест.

Всі спецпризначенці, які успішно склали заліки та отримали сертифікати про проходження базового курсу підготовки снайперів за стандартами НАТО мають вагому мотивацію до служби та переконані, що снайпер повинен безперервно відточувати свою майстерність, формувати світогляд, тренувати дух і тіло.

Як повідомляла група ІС, зо два десятки снайперів із підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції брали участь у закритому турнірі зі снайпінгу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Талибы обвинили в проблемах Афганистана международное сообщество

Причиной экономических проблем в Афганистане является непризнание международным сообществом правительства «Талибана». Об этом заявил премьер-министр администрации талибов Мухаммед Хассан...