Sea Breeze 2021: багатонаціональні сили берегової компоненти готуються до активної фази навчань. ФОТО

-

Читайте также

На полігоні морської піхоти продовжується підготовка багатонаціональних сил до активної фази українсько-американських навчань «Sea Breeze 2021». Так, відбулись заняття з мінної безпеки, під час яких військові обмінялися досвідом з мінно-вибухової справи, повідомляє прес-служба Командування морської піхоти.

Українські морські піхотинці ознайомили іноземних колег із засобами ураження, які використовуються у Збройних Силах України та розповіли про їх будову, тактично-технічні характеристики, прийоми та способи застосування. У ході практичної частини були продемонстровані дії особового складу щодо порядку встановлення та зняття мінно-вибухових загороджень, їх маркування та обладнання.

Окремо, присутніх було детально ознайомлено з мінно-вибуховими пристроями, які знаходяться на озброєнні у російських окупантів та які, всупереч Оттавській конвенції, ворог активно використовує в районі ООС.

Крім того, протягом дня підрозділи-учасники навчань відпрацьовували питання повітряно-десантної підготовки, а саме десантування безпарашутним способом та застосування протитанкових підрозділів.

Як повідомляла група «ІС», на Sea Breeze 2021 дайвери з шести країн відпрацювали спільні завдання у морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее