СБУ знешкодила мережу інформаторів «ДНР» на сході України. ФОТО

-

Читайте также

Правоохоронці припинили діяльність мережі охоронних фірм, які передавали інформацію про об’єкти критичної інфраструктури України терористичній організації «ДНР». Засновниками бізнесу є троє колишніх правоохоронців з Донецька, які у 2014 році переїхали на контрольовану українською владою територію, але головний офіс продовжував функціонувати у захопленому сепаратистами місті, повідомляє прес-центр СБ України.

«Підприємці» отримали дозволи «органів влади» псевдореспублік на надання охоронних та протипожежних послуг «державним підприємствам» та «установам» т.зв ДНР та регулярно сплачували податки до «бюджету», частина з яких йшла на фінансування незаконних збройних формувань.

На контрольованій українською владою території «бізнесмени» надавали послуги із встановлення та забезпечення діяльності систем безпеки у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях. Серед клієнтів комерсантів були підприємства, які відносяться до об’єктів критичної інфраструктури держави.

Слідчі та кіберфахівці СБ України задокументували, що через інтеграцію систем безпеки інформацію, у тому числі технічного характеру, зі стратегічних підприємств передавали до головного офісу в Донецьку.

У результаті проведених заходів на території чотирьох регіонів України протиправну діяльність охоронних фірм заблоковано. Під час проведених слідчих дій правоохоронці виявили і вилучили речі та документи, які підтверджують протиправну діяльність фігурантів кримінального провадження.

Тривають слідчі дії з трьома співзасновниками охоронного бізнесу, за їх результатами буде прийнято рішення щодо притягнення винних до відповідальності.

Наразі слідство перевіряє версію про співпрацю організаторів з так званими органами державної безпеки самопроголошеної «ДНР».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, СБУ затримала в районі проведення ООС російського шпигуна.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РФ використовує Тіхановську для дискредитації Варфоломія та ПЦУ

25 липня так звана білоруська опозиціонерка Святлана Тіхановська зустрілася з вірянами невизнаної і нечисельної автокефальної Білоруської церкви в Нью-Йорку,...