СБУ заблокувала на Кіровоградщині діяльність підпільного нафтопереробного заводу. ФОТО

-

Читайте также

СБУ припинила на території Кіровоградської області діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли та реалізовували нафтопродукти сумнівної якості без відповідних дозвільних документів, а їхній щомісячний обіг становив понад 1 млн. гривень, повідомляє пресцентр спецслужби.

Оперативники СБУ встановили, що нелегальний бізнес організував житель Голованівського району разом з двома спільниками. Для виготовлення фальсифікованого пального у промислових масштабах ділки незаконно використовували потужності легального нафтопереробного заводу. Потім необлікований бензин і дизельне пальне вони реалізовували через низку підконтрольних підприємств. Зловмисники збували продукцію під виглядом розчинників та інших похідних нафтопродуктів, які не підлягають акцизному оподаткуванню.

Під час обшуків на території підпільного виробництва правоохоронці вилучили: обладнання, яке використовувалось для нелегального виробництва пального; майже 100 тис. л сирої нафти; 120 тис. л дизельного палива; 24,5 тис. л бензину. Загалом з незаконного обігу вилучено контрафактну продукцію на майже 5,7 млн. грн.

У межах кримінального провадження організатору та двом членам злочинної групи повідомлено підозри.

Нагадаємо, під час збуту автомата АКСУ-74 затримали учасників злочинної групи, що налагодили збут зброї, боєприпасів та вибухівки, які незаконно вивозили з території проведення Операції Об’єднаних сил.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РФ посилює інформаційно-пропагандистський тиск на Литву

Міністерство оборони Російської Федерації розповсюдило мультимедійний проєкт документів про Другу світову війну та військових Червоної армії, які загинули під час...