СБУ викрила у Києві зловмисників, які торгували небезпечним програмним забезпеченням. ФОТО

-

Читайте также

Співробітники СБУ виявили та припинили діяльність працівників однієї з київських ІТ-компаній. Зловмисники організували незаконний продаж програмного забезпечення, яке дозволяло  віддалено отримувати інформацію з комп’ютерів і телекомунікаційного обладнання, повідомляє пресцентр спецслужби.

Програми дозволяли безперешкодно збирати та передавати інформацію про дії користувачів. Включаючи дані, які передавалися через месенджери соціальних мереж ВК, Іnstagram, Facebook та WhatsApp, Viber, Telegram чи електронними поштовими ресурсами.

Як встановило слідство, зловмисники збували це програмне забезпечення підприємствам приватного сектору. Усе це — начебто для запобігання витоку службової інформації. У подальшому планували його реалізацію також установам державного сектору.

За результатами судових експертиз, програмне забезпечення визнано спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації. У ході проведених обшуків в офісному приміщенні ІТ компанії виявлено та вилучено чорнові записи, листування та документи із доказами протиправної діяльності.

Наразі двом правопорушникам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Як повідомляла група «ІС», СБУ викрила у Києві рекламну агенцію, яка працювала на «ЛДНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ викрила у Києві зловмисників, які торгували небезпечним програмним забезпеченням. ФОТО

Співробітники СБУ виявили та припинили діяльність працівників однієї з київських ІТ-компаній. Зловмисники організували незаконний продаж програмного забезпечення, яке дозволяло ...