СБУ викрила потужний канал контрабанди наркотиків до ЄС та країн СНД: подробиці та фото

-

Читайте также

СБУ припинила діяльність злочинного угруповання, яке здійснювало контрабанду наркотиків до країн ЄС та пострадянського простору. Контрабандний канал функціонував протягом 2020-2021 років, а щомісячний дохід «ділків» сягав понад 100 тис. грн., повідомили у відомстві.

За попередньою версією слідства, контрабанду організував мешканець Дніпропетровщини. Наркотичні засоби та психотропні речовини він отримував з інших регіонів України через пошту. Потім зловмисник шукав клієнтів через мережу Інтернет. Його «цільовою аудиторією» були мешканці європейських та пострадянських країн. Діючи на запит клієнтів, фігурант ділив гуртові партії наркотиків і психотропів на маленькі порції і відправляв їх поштою. 

До асортименту контрабандистів входили метадон, PVP (один з різновидів синтетичних психостимуляторів), амфетамін та інші заборонені речовини. Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили:  майже 1 кг заборонених речовин, готових до відправки; ваги та пакувальну тару; засоби зв’язку та сім-карти, гроші, чорнові записи та інші докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження слідчі СБУ повідомили організатору контрабандного каналу про підозру за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) та ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Судом зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі встановлюються інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Як повідомляла група «ІС», СБУ затримала у Миколаєві учасника транснаціонального злочинного угруповання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму обострилась проблема с водой для технологических нужд

России необходимо решить проблему нехватки воды для технологических нужд в оккупированном Крыму. Об этом заявил заместитель полномочного представителя президента...