СБУ викрила іноземного пропагандиста з створеного у РФ радикального угруповання. ФОТО

-

Читайте также

СБУ викрила у Чернігові іноземного пропагандиста, який агітував в інтернеті за ескалацію бойових дій, та про домінування так званої «слов’янської держави» над іншими народами.

Як повідомляє пресцентр спецслужби,  за даними досудового слідства, громадянин однієї з пострадянських країн, який проживав в нашій державі, поширював через інтернет заклики до протиправних дій. Зловмисник розміщував на власній інтернет-сторінці матеріали щодо нібито домінування так званої «слов’янської держави» над іншими народами. Також він поширював дискримінаційні статті, де принижувалась честь і гідність представників однієї з національних меншин.

Встановлено, що фігурант належав до одного з радикальних угруповань, яке було створено на території РФ. Оперативники спецслужби задокументували, що агітатор займався активним пошуком на території регіону спільників та однодумців для залучення до пропагандистських заходів.

Під час обшуків за адресами проживання та автомобілі зловмисника співробітники СБУ виявили комп’ютерну техніку та документальні матеріали із доказами протиправної діяльності. Також вилучено вогнепальну зброю без відповідних дозвільних документів.

Перевіряється інформація про співробітництво фігуранта із спецслужбами РФ.

Як повідомляла група ІС, раніше СБУ затримала нотаріуса, який засвідчував документи терористичної організації «ДНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Казані мобілізовані самовільно покинули навчальну частину. ВІДЕО

У Казані мобілізовані чоловіки влаштували заколот через те, що їх не випускали до рідних і незаконно позбавляли звільняльних. Про це...