СБУ розслідує створення фейкової «міської ради» у Хмельницькому. ФОТО

-

Читайте также

СБУ провела низку обшуків у фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради».

Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді, повідомляє пресцентр спецслужби.

Слідчі органів безпеки, у межах раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.

Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили: статути фейкових псевдоутворень; печатки і бланки; протоколи засідань; розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів; агітаційні матеріали.

Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

Триває досудове слідство.

Як повідомляла група ІС, СБУ викрила у Запоріжжі організоване угруповання на спробі створення фейкової «міської ради» для дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Израиле представили новейшую роботизированную систему Jaguar. ВИДЕО

Представители Армии обороны Израиля заявили о начале эксплуатации боевых роботов, которые готовы заменить военнослужащих. Роботизированная платформа Jaguar, компании Israel...