Домой Фото СБУ провела антитерористичні навчання в аеропорту Рівного. ФОТО

СБУ провела антитерористичні навчання в аеропорту Рівного. ФОТО

СБУ провела тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних терористів на території міжнародного аеропорту «Рівне», де за легендою тренувань захопили літак з екіпажем.

За повідомленням пресцентру спецслужби, у заходах взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держспецзв’язку, Нацгвардії, ДСНС, ЗСУ, Держприкордонслужби, а також представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Метою проведення навчань стала перевірка та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах імовірної диверсійної і терористичної загроз. Учасники зборів відпрацювали алгоритм спільних дій із нейтралізації «терористів», які за легендою навчань захопили АН-12 з екіпажем літака. У ході операції силовики провели комплекс заходів із знешкодження умовних терористів.

Представники Координаційної групи детально проаналізували кожну фазу навчань і відзначили ефективність задіяних підрозділів. Також учасникам тренувань були надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності із протидії терористичним загрозам.

Як повідомляла група ІС, на стратегічних об’єктах Маріуполя СБУ провела антитерористичні навчання.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter– ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира