СБУ припинила діяльність мережі call-центрів, де щодня крали гроші українців. ФОТО

-

Читайте также

Кіберфахівці СБУ викрили зловмисників, які працювали у двох call-центрах у Вінниці. Оператори під виглядом працівників банків пропонували клієнтам скористатися різними послугами страхування, зокрема їхніх депозитів. Вони «уточнювали» реквізити банківських карток, паролі. А потім знімали кошти з рахунків ошуканих громадян.

Як повідомляє пресцентр спецслужби, з рахунків банківських клієнтів щодня викрадали гроші у різній валюті — до 20 тисяч у доларовому еквіваленті. За попередніми оцінками, нелегальний бізнес проіснував близько 5 місяців, а штат працівників налічував до сорока осіб.

Під час обшуків було вилучено понад 40 комп’ютерів, телекомунікаційне обладнання, sim-карти та «чорнову» документацію.

Нагадаємо, кіберфахівці СБ України викрили міжрегіональну мережу ботоферм у Києві та 4 областях, якою керували з Російської Федерації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Назад в СССР: в РФ вернулись к практике приписок урожайности зерновых

В России засомневались в данных по урожайности зерновых, которые поступают из регионов. Все свидетельствует о том, что в РФ...