СБУ піймала фаната «російського козацтва», РПЦ та монархізму. ФОТО

-

Читайте также

СБУ затримала на Дніпропетровщині проросійського агітатора, який позиціонував себе як прихильник «російського козацтва» російської православної церкви та  монархізму.

Про це повідомили у прес-службі СБ України.

Чоловік активно підтримував тимчасову окупацію АР Крим і частин Донецької та Луганської областей. У соціальних мережах агітував за відділення області від України і «приєднання» до РФ на умовах федералізації.

Також підтримував контакти із членами так званих «козачих формувань» терористів. Приватний таксист з Дніпра відкрито демонстрував на власному авто агітацію символіки країни-агресора та пропагував клієнтам фейкові ідеї «русского мира».

Зокрема, значного суспільного резонансу в листопаді 2018 року набула висвітлена у ЗМІ конфліктна ситуація між вказаною особою та волонтеркою з Дніпра, якій він намагався нав’язати свої погляди.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили заборонену комуністичну символіку, георгіївські стрічки, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. Заходи із викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчим поліції. 

Раніше стало відомо про те, що СБУ затримала шпіонку бойовиків «ДНР».

Свежее

ЄК запропонувала новий пакет санкцій проти рф: що до нього увійшло

Єврокомісія розробила черговий пакет антиросійських санкцій на тлі недавніх рішень російського керівництва. "Росія підняла вторгнення в Україну на новий рівень....