Сапери полку «Азов» відточували свою кваліфікацію на полігоні під Харковом. ФОТО

-

Читайте также

Щорічні збори групи саперів, які пройшли навчання та мають відповідну освіту, відбулися на Харківщині. Упродовж чотирьох днів фахівці інженерних служб різних частин Національної гвардії відточували свою майстерність в одній із найнебезпечніших військових спеціальностей. Військові вдосконалювали свої навички з розвідки та фіксації мінно-вибухових загороджень, знешкодження та знищення мін, інформує прес-служба полку «Азов».

Дев’ять саперів полку «Азов» разом з 40 нацгвардійцями Східного ОТО вивчали теорію та відпрацьовували знання на практиці: проробляли проходи у мінно-вибухових загородженнях вибуховим способом і вручну, перевіряли місцевість на мінування в ході виконання бойових завдань, знешкоджували боєприпаси на полігоні.

Кожна з навчальних груп отримала своє завдання з підриву різних видів конструкцій, а також знешкодження боєприпасів вибуховим способом. Усі підривні роботи пройшли із дотриманням заходів безпеки, дистанційно та з укриття.

За підсумком зборів відбулося складання заліків, на підставі яких фахівці інженерно-саперного підрозділу полку «Азов» отримали допуск до проведення робіт з розмінування.

Нагадаємо, раніше група ІС розповідала про те, як бійці «Азову» тренувалися штурмувати будівлі та вести бій у приміщеннях.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Азербайджан прекратил поставки нефти в Беларусь: названы причины

Крупные российские нефтяные компании с начала мая не поставляют нефть на новополоцкий «Нафтан. Беларусь также не купила даже танкер...