Розмінування на Донбасі: в штабі ООС повідомили нові дані

-

Читайте также

У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС в соціальній мережі Facebook.

Так, з 20 по 26 лютого 2021 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил 62 рази залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 26 га території, вилучили та знешкодили 574 вибухонебезпечних предметів. Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 10 тис. 618 разів, обстежили 9 тис.179,71 га території та 23,12 га акваторії, вилучили та знешкодили 66 тис. 135 ВНП.

У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 64 особам.

За тиждень на території Донецької та Луганської областей виникло 96 пожеж, під час яких загинуло 7 осіб.

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили 15 га території в районі ООС. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Гаванский синдром» американских дипломатов: спецслужбы США расследуют причастность ГРУ РФ

Спецслужбы США расследуют причастность российской военной разведки к участившимся за последнее время случаям «гаванского синдрома» у американских дипломатов. Об...