Розмінування на Донбасі: в штабі ООС опублікували нові дані. ФОТО

-

Читайте также

У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям. Про це йдеться у повідомленні штабу ООС в соціальній мережі Facebook.

Так, з 13 по 19 лютого 2021 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил 62 рази залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 32 га території, вилучили та знешкодили 1279 вибухонебезпечних предметів.

У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 60 особам.

За тиждень на території Донецької та Луганської областей сталося 72 пожежі, під час яких загинуло 3 особи.

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в районі ООС біля стратегічного об’єкту було виявлено великий арсенал боєприпасів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Військовослужбовці Нацгвардії завершили навчання за програмою підготовки саперів. ФОТО

Військовослужбовці Нацгвардії України завершили навчання за програмою підготовки «Сапер. Рівень 1». За час навчання гвардійці опанували ази інженерно–саперної справи,...