Росія встановила пам’ятник Жукову в Чорногорії. ФОТО

-

Читайте также

У місті Беране в Чорногорії за ініціативи російського посольства було встановлено бюст радянському воєначальнику Георгію Жукову. Рішення про встановлення пам’ятника було ухвалене міською владою, а проект підтримали ветерани 63-а парашутної бригади югославської армії, яка брала активну участь у війні в Косово наприкінці 1990-х, Союз десантників Чорногорії, відділення мотоклубу «Нічні вовки», Союз ветеранів війни 1941-1945 років, інформує Балканський оглядач.

Мер міста зазначив, що цей пам’ятник є «подарунком» Російської Федерації муніципалітету Беране та його громадянам.

Як було оголошено, невдовзі в Беране буде встановлено бюст Александра-Лекса Саічіча, який був капітаном чорногорської армії, і, як зазначається, «на російській військовій службі героїчно захищав інтереси Росії».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, студенти Національного університету імені Мечникова і представники патріотичних організацій демонтували в Одесі меморіальну дошку маршалу Жукову.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ООН работает над перемирием израильтян и палестинцев, — Гутерриш

Все стороны конфликта между Израилем и палестинскими группировками из сектора Газа должны немедленно положить конец боевым действиям. Об этом...