Росія передислокувала військових і техніку з бази у Білгородській області до України. ФОТО

-

Читайте также

росія перемістила особовий склад і техніку з військової бази у місті Валуйки Бєлгородської області – про це свідчать супутникові знімки Planet Labs, пише «Радіо Свобода».

Військові експерти припускають, що російських військовослужбовців і техніку перекинули до окупованої території Луганської області, а сама передислокація пов’язана, зокрема, із серією вибухів у Валуйках у росії.

1 жовтня Planet Labs зафіксував, що військова техніка, включно із гелікоптерами, а також намети, в яких розміщується особовий склад, зникли з території військової бази у Валуйках Бєлгородської області, яка межує з Харківською, Сумською та Луганською областями України.

Якщо порівнювати з супутниковими знімками за 6 вересня, на цій військовій базі ще можна було побачити численні намети, гелікоптери і наземну військову техніку.

Ймовірно, частину особового складу і техніки з цієї бази рф  перекинула до окупованого міста Сватове Луганської області.

Як повідомляла група «ІС», після серії вибухів у Криму окупанти провели передислокацію військ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Україні потрібно більше зброї ніж закликів до переговорів — глава МЗС Естонії

Для перемоги України у війні проти росії потрібні не заклики до переговорів з агресором, а більше важкого озброєння, включаючи...