Російські окупанти завдали артилерійського удару по Водяному: подробиці і фото

-

Читайте также

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергове порушення збройними формуваннями РФ та їх найманцями режиму припинення вогню від 22.07.2020, в тому числі із застосуванням озброєння, забороненого п. 2 доповнення до Комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12.02.2015.

По це повідомляється на сторонці Facebook штабу ООС.

Зокрема, 01 липня в період з 15:35 до 16:20, було зафіксовано обстріл з боку позицій збройних формувань РФ, що знаходяться в районі тимчасово окупованого населеного пункту Заїченко у напрямку населеного пункту Водяне.

В ході верифікації, проведеної УССЦКК, виявлено факти застосування кремлівськими найманцями артилерійських систем калібру 120 мм, що призвело до руйнування приватної власності в населеному пункті Водяне.

Результати аналізу фрагментів від снарядів свідчать про застосовування окупантами боєприпасів типу ЗОФ49 російського виробництва з підривником 3В35, які є основними для самохідних гармат типу 2с23 «Нона-СВК» (не перебувають на озброєнні ЗС України).

Це не перший випадок застосування окупантами артилерійських систем даного типу, про що УССЦКК інформувала СММ ОБСЄ.

Передумовою вказаних порушень є систематичне обмеження свободи пересування (заборона доступу) патрулів Місії в районі окупованих населених пунктів Заїченко, Пікузи, Саханка, про що йдеться в щоденних звітах СММ ОБСЄ від 01-03.07.2021. Переміщення забороненого озброєння здійснюється окупантами під виглядом навчань у зоні безпеки, що також є грубим порушенням і неодноразово фіксувалося Місією впродовж червня.

Такі дії спрямовані на подальшу ескалацію по всій лінії розмежування та свідчать про небажання ЗФ РФ та їх найманців дотримуватися досягнутих угод.

За фактом порушення Українською стороною СЦКК зібрана відповідна доказова база та направлена нота на адресу СММ ОБСЄ.

Нагадаємо, як пише група ІС, раніше російські найманці сім разів за добу відкривали вогонь.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Россияне считают «сатанинским»: Кремль хочет отказаться от термина «QR-код»

В Кремле задумались над тем, чтобы отказаться от термина «QR-код». Об этом сообщает российское информационное агентство «РБК» со ссылкой...