Російське командування кинуло на Харківщину замість піхоти непідготовлених призовників ракетних військ — фото

-

Читайте также

В деокупованому селі Піски-Радьківські на Харківщині знайшли свідчення того, що командування «другої армії світу» кинуло на цю ділянку фронту не піхотинців, а непідготовлених призовників ракетних військ. У населеному пункті виявили пам’ятку солдатові строкової служби в/ч 22994 взводу 236.

Про це в Twitter повідомила директор з досліджень Європейської експертної асоціації, експерт з інформаційної безпеки Марія Авдєєва, інформує Obozrevatel.

Пам’ятку було знайдено біля тіл призовників, які окупанти кинули на полі бою, відступаючи з Пісків-Радьківських. Примітно, що військова частина, новобранців з якої було кинуто на війну в Україні, є навчальним центром російських повітряно-космічних сил та ракетних військ стратегічного призначення.

«Це фактично російські ракетні війська стратегічного призначення (а це означає, що вони мають поповнювати втрати справді безцінним персоналом)», – зазначив редактор інформаційної служби «Радіо Свобода» Марк Крутов.

У звільненому ЗСУ Ізюмі на Харківщині також знайшли кілька нашивок військових РФ зі 180-го навчального центру тієї ж в/ч 22994.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, жінки з ОРДО скаржаться на зґвалтування кадирівцями їхніх чоловіків.

Свежее

Угорщина заблокувала план ЄС щодо пакету допомоги Україні на 18 млрд євро

Угорщина заявила міністрам фінансів країн ЄС на зустрічі в Брюсселі, що не підтримає необхідних змін для підготовки пакета допомоги...