Річниця обстрілу Маріуполя: у місті пройшла церемонія вшанування загиблих. ФОТО

-

Читайте также

Рівно шість років тому російські окупанти обстріляли з установок «Град» жилі квартали Маріуполя.

«Шість років тому суботнього ранку маріупольський «Східний» здригнувся від жаху. Російські «Гради» перетворили мирний мікрорайон на палаюче пекло. Полум’я, дим, бите скло, плач і розпач. 29 загиблих. 92 поранених. Снаряди не обирали, кого уразити: дорослих, дітей, молодих чи старших, тих, хто обороняє Батьківщину чи тих, хто хотів бачити на нашій землі чужу армію. Усі вони для Росії — супутні жертви її підлої й цинічної війни», — згадуючи про ті події, написав керівник ДонОДА Павло Кириленко.

«Перед пам’яттю кожного загиблого схиляємо голову в скорботній хвилині мовчання. З вірою в те, що за цей воєнний злочин понесуть покарання не тільки його виконавці, але й організатори та замовники. Пам’ятаймо», — додав Кириленко.

У ще одній публікації керівник ДонОДА повідомив: «Вшанували пам’ять загиблих під час обстрілу мікрорайону «Східний» у Маріуполі. Сьогодні від самого ранку люди несуть квіти до пам’ятного знаку, встановленого в пам’ять про ту трагедію. Пам’ятаємо».

Нагадаємо, студія фільмів Babylon’13 у свій час створила документальний фільм про ракетну атаку російських збройних сил проти мирних мешканців мікрорайону міста Маріуполя. Терористичний акт забрав найбільшу кількість невинних життів серед цивільних за увесь час російської агресії (не враховуючи збиття Боїнгу російським «Буком»).


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира

Свежее

Україна наполягає на виключенні росії з ОБСЄ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наполягає на виключенні росії з ОБСЄ. Про це він заявив перед початком зустрічі...