РФ поставила окупаційним військам на Донбасі комплекси розвідки «Стрелец». ФОТО

-

Читайте также

Окупаційні сили Росії на Донбасі оснащені російськими комплексами «Стрелец» для розвідки, управління та зв’язку. Про це повідомляє «Мілітарний».

У російських соціальних мережах було опубліковано відео з бойовиками, які показали використання російського комплексу розвідки. Комплексом розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» було оснащено незаконне збройне формування «Спарта».

Відео з навчань бойовиків з планшетом від російського комплексу було опубліковано у листопаді 2021 року, але кадри були зняті раніше.

Комплекс розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» – це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилету бійця.

При створенні мережі з даних індивідуальних комплексів, на комп’ютері командира підрозділу буде показуватися необхідна інформація про підлеглих, а також інформація про противника, що надходить від них.

Звичайному бійцю для цього треба натиснути лише пару кнопок і координати його місцеперебування або розташування противника з’являться на комп’ютері командира. Начальник підрозділу зможе поєднувати отримані дані з електронною картою місцевості або з фотографією заданого району, отриманої з супутника.

Комплекс розвідки управління та зв’язку (КРУЗ) має забезпечити вирішення основних завдань: бойового керування; зв’язку та передачі інформації, індивідуальної та групової навігації; виявлення; вимірювання координат і розпізнавання цілей; цілевказання для авіації.

КРУЗ має модульну архітектуру та включає блоки різного призначення. Склад використовуваних блоків визначається з урахуванням посади та спеціалізації конкретного бійця.

Він сполучається з приладами розвідки, спостереження, прицілювання, цілевказання, радіолокаторами, далекомірами, кутомірами, безпілотними літальними апаратами.

Як повідомляла група «ІС», РФ доставила бойовикам на Донбас нове озброєння та боєприпаси.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Есть ли будущее у Беларуси под «союзным» прессингом

Россию и Беларусь в политическом плане объединяет один очень важный фактор: оба антидемократических режима в них находятся в процессе...