РФ почала масштабні військові навчання в окупованому Криму та Кубані: що відпрацьовує противник

-

Читайте также

Міноборони Російської Федерації почало «контрольну перевірку військ» Південного військового округу, який, зокрема, націлений для дій проти України спільно із підрозділами Західного військового округу. Про це йдеться у матеріалі видання Defense Express.

Повідомляється, що у такій перевірці беруть участь всі з’єднання та військової частини всіх родів військ округу. Загалом буде проведено понад 50 двосторонніх навчань, включно із полковим рівнем.

Підкреслюється, що «створена умовна обстановка, що дозволяє відпрацювати військами і силами військового округу цілий спектр навчально-бойових завдань з оборони російського Причорномор’я, включно з Кримом».

Зазначимо, що, відповідно до заяв міноборони РФ, перше що відпрацьовують російські підрозділи — це швидка передислокація на значну відстань від місць постійної дислокації.

Для виконання цих задач залучаються інженерні підрозділи з понтонною технікою, механізованими міст ТММ-500, машинами розгородження ИМР-3М та шляхопрокладачі БАТ-М. Окрім того, буде відпрацьований комплекс з маскування підрозділів на марші.

У окупованому Криму, у Волгоградській та Ростовській областях пройдуть 10 двосторонніх ротних навчань до яких залучають понад 150 вертольотів армійської авіації. Зокрема, лише на кримському полігоні Опук — 40 військово-транспортних Ми-8АМТШ, які будуть взаємодіяти з ударними Ми-28Н, Ка-52 та Ми-35.

Водночас флагман ЧФ РФ ракетний крейсер «Москва», на якому торік завершився капітальний ремонт, провів тренування з відбиття нападу БПЛА.

Відбиття атаки безпілотної авіації відпрацювали й у Ставропольському краї підрозділи 49-ої загальновійськової армії. Для цього були використані комплекси РЕБ «Борисоглебск-2» та «Житель», які на постійній основі помічаються на Донбасі. У цьому ж регіоні пройшли навчання танкових підрозділів, які відпрацьовували нічний бій.

Також на Кубані пройшли нічні навчання із завдання ударів оперативно-тактичними комплексами «Искандер», які отримували координати цілей від БПЛА. Скоріш за все для цих задач був використаний розвідувально-ударний дрон «Орион», який зараз проходить випробування в окупованому Криму.

Враховуючи те, що до активної фази навчань російська армія перейшла лише днями, то подібні епізоди навчань будуть тривати впродовж найближчих тижнів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Япония заблокировала четыре корабля ВМС России: что происходит

Силы ВМС и ВВС Японии перехватили боевые корабли Российской Федерации в ответ на провокацию. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Японии. Несколько...