Резервісти Десантно-штурмових військ проходять військові збори: опубліковано фото

-

Читайте также

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки тривають військові збори резервістів-десантників. Про це йдеться у повідомленні видання АрміяInform.

Усі заняття з резервістами розпочалися з інструктажу з техніки безпеки. Воїнам вчергове нагадали, що навіть ведення стрільби холостими набоями під час порушення правил становить певну загрозу життю і здоров’ю побратимів. Також їм розповіли про особливості перебування на полігоні, правила та порядок користування польовими електричними мережами тощо.

Наступними були заняття з тактичної медицини, під час яких резервісти навчилися застосовувати кожен засіб, який є в сучасних індивідуальних медичних аптечках, що видають кожному бійцю ЗСУ.

Та найбільш неочікуваним стало наступне заняття – укладка парашутів! Для тих, хто проходив службу в військах ДШВ чи раніше ПДВ, зрозуміло, що це означає – стрибки! Бо кожен десантник перед здійсненням стрибка повинен сам скласти свій парашут і пройти передстрибкову підготовку.

Командування зборів повідомило, що здійснення практичних стрибків заплановано цього тижня.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Херсонщині резервісти вчилися захищати важливі інфраструктурні об’єкти.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ФСБ вимагає від викладачів російських вишів дисертації з виправданням війни

НДЦ ФСБ росії разом із МДУ запрошує викладачів і аспірантів, зокрема обов'язково, на міжвідомчу конференцію «Пріоритетні напрями наукових досліджень...