Ready to go: як ССО України розширюють спроможності на міжнародній арені. ФОТО

-

Читайте также

SOLTG — тактична група одного з підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ пройшла оцінку НАТО другого рівня-NEL (NATO EVALUATION) і отримала статус готовності до участі у Силах швидкого реагування НАТО (NATO Response Force — NRF). Про це йдеться у повідомленні на сторінці Командування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у соціальній мережі Facebook.

Вже найближчим часом у штаб-квартирі Альянсу (NATO Special Operations Headquarters — NSHQ) ухвалюватимуть рішення щодо включення тактичної групи українських ССО до чергування у складі NRF.

Оцінювання підрозділу складалося з двох рівнів. На першому етапі (NEL-1) — під час міжнародних навчань Silver Saber — групу оцінювали за рівнем забезпечення і спроможностями. Другий етап оцінки (NEL-2) відбувся під час навчань Rapid Trident — 2021. Там український підрозділ ССО оцінювався за кількома показниками, зокрема, за напрямками персоналу, планування, логістики, зв’язку та інженерної підготовки.

Оцінювання української тактичної групи спеціальних операцій було проведено у відповідності до процедур та вимог, визначених в стандарті НАТО щодо проведення оцінювання підрозділів ССО. Високий рівень сумісності та готовності до виконання завдань підтвердили представники США, Польщі, Італії та інших країн-партнерів.

Відтак, наші вояки мали показати здатність діяти за протоколами НАТО, відповідати вимогам взаємосумісності з іноземними підрозділами. Тактична група українських SOF вдало пройшла усі етапи оцінювання і довела свою спроможність працювати у складі Сил швидкого реагування НАТО пліч-о-пліч з підрозділами ССО країн-партнерів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше підрозділ ССО ЗСУ пройшов оцінювання НАТО та став на бойове чергування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Война в Сирии: боевики ИГИЛ расстреляли автобусы с рабочими-нефтяниками

В Сирии нападению ИГИЛ подверглись работники нефтяного месторождения Аль-Харата. Транспортные средства атаковали террористы.  Об этом со ссылкой на «SANA»...