Рашисти застосовують в Україні газові гранати. ФОТО

-

Читайте также

Російські окупаційні сили застосовують проти українських військових газові гранати К-51. За даними Оперативного командування «Південь», окупанти скидають з безпілотників ці гранати на українські бойові позиції.

Про це розповідає Мілітарний.

Цю інформацію Москва ще не коментувала.

Проте, своєю чергою, раніше Міноборони рф звинуватило Київ у застосуванні отруйних речовин проти російських військових, які перебували на території окупованої Запорізької області України.

Натомість Україна не вперше повідомляє про ймовірне застосування отруйної речовини російськими військами. Зокрема у квітні захисники Маріуполя з полку «Азов» заявили, що російські військові скинули з безпілотника отруйну речовину невідомого походження на українських військових.

Також варто зазначити, що газові гранати К-51 активно застосовувалися російськими силами під час боїв за Донецький аеропорт у 2015 році.

Спеціальна газова граната К-51 розроблена наприкінці 1970-х років у Радянському союзі. Граната мала корпус із твердого пластику з металевим дном. Герметичний корпус гранати наповнювався порошкоподібною сильно подразнюючою речовиною не летальної дії.

Вплив гранати К-51 порівняно з гранатами для розгону демонстрантів у кілька разів вищий, оскільки створювався для військових та спеціальних служб. 

Після початку горіння запалу відбувалася реакція всередині гранати, речовина, що горіла, підвищувала тиск усередині корпусу і вибивало дно гранати розпорошуючи хмару хімічної речовини.

Противник, який потрапив у хмару газу, без протигаза не здатний чинити опір і вести вогонь зі зброї, оскільки руки рефлекторно тягнутися до обличчя, щоб протерти очі.

Як повідомляла група «ІС», рашисти завезли до Мелітополя десять хімічних лабораторій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Спочатку б’ють по своїх: рашисти скаржаться родичам на «дружній вогонь»

За даними перехоплень групи «Інформаційний спротив», у телефонних розмовах зі своїми близькими окупанти, які перебувають зараз у Донецькій області,...