«Rapid Trident 2021»: як союзники звільняли місто від «терористів». ФОТО

-

Читайте также

Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident 2021. І це дуже малий термін для злагодження бойових підрозділів різних країн. Саме тому, починаючи з першого дня, воїни приступили до активного відпрацювання завдань, повідомляє «Арміяinform».

Одним із таких став бій за визволення містечка, яке захопили терористи. Об’єднаний підрозділ Збройних сил України, Болгарії, Румунії та Польщі спільними діями захистив мирних мешканців та зачистив захоплений населений пункт від гібридного терористичного формування.

Спочатку терористам було запропоновано скласти зброю та здатись у руки законного правосуддя. Отримавши категоричну відмову, об’єднаний підрозділ розпочав свої дії. Завдяки повітряній підтримці, спеціальний штурмовий загін визначив місце, де утримували в заручниках цивільних людей. Після оцінки ситуації та за вогневого прикриття кількох об’єднаних взводів, людей було виведено з небезпечного місця. У такий спосіб у терористів було забрано важливий козир — живий щит із літніх людей та жінок. Потім, використавши обманний маневр, воїни об’єднаного підрозділу зайшли на територію містечка і будинок за будинком почали зачищати його від терористів.

— Це був дуже цікавий досвід співпраці і бою загалом, — поділився враженнями старший солдат Олександр Міняйло. — Кожна країна має свою тактику ведення подібних дій. Але ми змогли швидко зорганізуватись і діяти спільно. Окремо хотів би подякувати хлопцям з підрозділу OPFOR, які грали роль терористів. Вони дійсно діяли так, як у справжньому бою діяв би ворог.

Слід зазначити, що для більшої реалістичності на всіх учасниках тренування були встановлені системи лазерного імітування бою MILES. Це давало змогу визначити реальні втрати, а отже — помилки як кожного окремого військовослужбовця, так і в керуванні підрозділами.

Як повідомляла група «ІС»,  два українські підрозділи оцінюватимуть на навчаннях Rapid Trident 2021.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Російсько-українська війна: в 93-й бригаді «Холодний Яр» спростували черговий фейк окупантів

Керівництво 93 бригади Холодний Яр повідомило на своїй сторінці у Facebook, що будь-яка інформація, яку намагається видати за дійсність...