Rapid Trident – 2021: на Львівщині відбулася головна конференція з планування міжнародних навчань

-

Читайте также

З огляду на світову пандемію, п’ятиденна конференція, що відбулася у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, мала змішаний формат, який передбачає брифінги та відеоконференції. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Цьогорічний Rapid Trident не втратить своєї унікальності та багато в чому має революційність задуму самих навчань.

Особливість проведення навчання полягає в його поєднанні із загальним сценарієм стратегічного командно-штабного навчання з позначенням військ «Обєднані_зусилля_2021» . Окрім того, під час проведення навчальних заходів будуть створені багатонаціональні підрозділи, адже всі підрозділи іноземних країн будуть інтегровані в українські батальйони і всі навчання проводитимуться спільними багатонаціональними батальйонами.

Від Державної прикордонної служби України в навчанні прийме участь прикордонна комендатура швидкого реагування Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління.

Вперше підрозділ Держприкордонслужби виступить не в складі формування, а буде представлений самостійним підрозділом. Таким чином прикордонники матимуть можливість виконати завдання як самостійно в смузі відповідальності, так і спільно з підрозділами Збройних сил України та інших військових формувань та правоохоронних органів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ЗСУ завершили навчання за стандартами НАТО у рамках JMTG-U.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У ДПСУ назвали головні загрози на кордоні

Глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко назвав головні загрози на кордоні. Й основним викликом для нашої країни залишається...