Ракетний катер «Прилуки» виконав у Чорному морі навчально-бойові завдання. ФОТО

-

Читайте также

Ракетний катер ВМС ЗС України «Прилуки» під командуванням капітана 3 рангу Володимира Углінського повернувся до Практичної гавані після п’ятиденного виходу в море, де було виконано низку навчально-бойових завдань у Чорному морі, серед яких — висвітлення надводної обстановки в Чорноморській операційній зоні й відпрацювання елементів оцінювання другого рівня курсового завдання К-2. Про це повідомляє Геншаб ЗСУ.

Команді катеру вдалося виконати безліч корабельних бойових навчань і тренувань. Зокрема екстрене приготування плавзасобу до бою й походу, дії розрахунків у проході вузини в умовах складної обстановки.

Утім, через різке погіршення погодних умов виконати практичні артилерійські стрільби в полігоні бойової підготовки було неможливо, тож командування вирішило відбути в укриття в район Тендрівської коси. Там екіпаж провів корабельно-бойове навчання з протипідводно—диверсійної оборони катера на незахищеному рейді. Навчалися боротьбі за живучість на переході морем і стоянці. Під час повернення з завдання катеру сповістили про літаки противника, тож відпрацювали й навчання з протиповітряної оборони корабля на переході морем.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, що курсанти випускного третього курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» протягом майже двох місяців проходили стажування на кораблях та у частинах ВМС Збройних Сил України.

загрузка...

Свежее

Бійці ЗСУ на Донбасі проходять індивідуальну підготовку за програмою Orbital

Група британських інструкторів місії Orbital проводить курс індивідуальної бойової підготовки особового складу окремої мотопіхотної Маріупольської бригади на одному з...