Прокуратура отримала черговий доказ участі РФ у війні на Донбасі: подробиці і фото

-

Читайте также

Зафіксовано черговий доказ причетності Російської Федерації до збройного конфлікту на Донбасі, повідомили у Донецькій обласній прокуратурі.

Під час інженерної розвідки у зоні проведення ООС на території Донецької області військовими виявлено безпілотне повітряне судно, яке використовувалось представниками незаконних збройних формувань для збору інформації про ЗСУ.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 147, ч. ч. 2, 3 ст. 258, ч. 2 ст. 372, ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України, проведено огляд БПС, у ході якого на пошкодженій акумуляторній батареї виявлено голографічну наліпку з надписом «ФСБ РФ 704».

За попередніми даними виявлений апарат виготовлений російським виробником ZALA AERO.

Вилучені предмети в якості речового доказу долучено до матеріалів кримінального провадження. Досудове розслідування триває.

Довідково: група компаній ZALA AERO – російський розробник і виробник безпілотних повітряних систем і мобільних комплексів, що здатні заглиблюватися на кілька десятків кілометрів у бік позицій противника.

Як повідомляла група «ІС», на Донбасі задокументовано черговий доказ участі у війні Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Под Черниговом начались учения бригады территориальной обороны. ФОТО

12 мая в Черниговской области начались плановые двухнедельные учебные сборы по территориальной обороне. Об этом сообщает пресс-служба Черниговской ОГА. В учениях...