Прикордонники запобігли вивезенню культурних цінностей до РФ. ФОТО

-

Читайте также

У суботу, 19 червня, прикордонники Сумського та Луцького загонів запобігли незаконному вивезенню з України предметів старовини.

За повідомленням пресцентру ДПСУ, у пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону у взаємодії з митниками під час огляду багажника автомобіля «Porsche Cayenne» російської реєстрації, виявили п’ять старовинних друкованих творів. Книги видавництва з 1933 по 1948 роки переміщувала пасажирка авта – громадянка РФ. Жодних дозвільних документів вона не мала.

Крім цього, в пункті пропуску «Ягодин» під час огляду легковика «Ford», яким слідував 62-річний уродженець Рівного, оглядова група виявила в багажному відділенні «Псалтир». Книгу, яка може становити історичну та культурну цінність, чоловік віз серед особистих речей.

В обох випадках старовинні книги вилучили співробітники митниці для експертизи, також про виявлені знахідки прикордонники поінформували компетентні органи.

Як повідомляла група ІС, СБУ попередила у Луганській області незаконне переправлення культурних цінностей за кордон. Серед вилученого – старовинні ікони ХVII століття.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Убери ствол, я свой достану»: в Симферополе чеченцы устроили массовую драку с крымчанами. ВИДЕО

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Симферополь чеченцы устроили массовую драку с местными жителями. Об этом говорится в...