Прикордонні спецпризначенці відпрацьовували бойові задачі в рамках JMTG-U. ФОТО

-

Читайте также

В рамках JMTG-U протягом минулого тижня військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського загону відпрацювали кінцеву фазу батальйонних тактичних навчань спільно з 24-м окремим штурмовим батальйоном 53-ї бригади ЗСУ прикордонні спецпризначенці відпрацьовували різні бойові задачі.

Зокрема виконувалось: здійснення маршу у складі прикордонних застав, ведення розвідки та зайняття району розташування, організація охорони та оборони району розташування на місці, організація контрольних та режимних заходів, організація дій під час прийняття державного кордону під контроль підрозділів ЗСУ, створення системи охорони державного кордону України, розгортання у взводні колони з відкриттям вогню по противнику тощо, повідомляє пресцентр Ізмаїльського прикордонного загону.

Тепер прикордонна комендатура швидкого реагування Ізмаїльського загону братиме участь у міжнародних багатонаціональних навчаннях Rapid Trident 2021, які в єдиному задумі будуть пов’язані зі стратегічними навчаннями.

Варто зазначити, що цього року прикордонники у навчаннях Rapid Trident-2021 будуть брати участь самостійно, при цьому виконуватимуть завдання перебуваючи в оперативному підпорядкуванні бригади Сухопутних військ ЗСУ. Ключовим моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

Як повідомляла група «ІС», два українські підрозділи оцінюватимуть на навчаннях Rapid Trident 2021.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Банки России потеряли $2 млрд на крушении российского госдолга: подробности

Крупные вложения в российский госдолг, которые были сделаны государственными банками России ради спасения госбюджета от гигантского дефицита в прошлом...