Прифронтову зону відвідали представники трьох парламентів та зробили спільну заяву. ФОТО

-

Читайте также

Перший заступник Голови ВР України Руслан Стефанчук, віцемаршалок Сейму Польщі Малгожата-Марія Гошевська, віцеспікер Сейму Литви Паулюс Саударґас відвідали у середу, 21 квітня, Маріупольський порт,  КПВВ «Гнутове» та селище Широкине, повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

“Браття, ви не самі. Ми на власні очі сьогодні побачили проблему, яка є не лише вашою проблемою, а й проблемою всієї Європи і всього світу. Це не двусторонній конфлікт, це агресія однієї сторони, і ця сторона — Росія. Ми хочемо об’єднати усі наші зусилля, щоб цей конфлікт був погашений і щоб Україна відновила цілісність своїх кордонів. Ми побачили сьогодні страшну картину, і разом маємо це зупинити!», — такі слова підтримки Україні висловив Паулюс Саударґас, підсумовуючи перший день візиту.

«Нажаль, я бачила вже не одну війну. Я спостерігала війну не лише тут, в Україні, а й у Грузії. На мою думку, їх об’єднує дві речі: страшна гнітюча тиша, яка панує зараз там, де колись вирувало життя; і винуватець цього — Російська Федерація, саме вона принесла біль, руйнування і спустошення на ці землі», — сказала Малгожата-Марія Гошевська.

У Широкиному представники трьох парламентів виголосили спільну заяву про підтримку України та засудження агресивних дій Росії, і скріпили цю заяву своїми підписами у розташуванні однієї з військових частин, які тримають лінію української оборони навколо Маріуполя.

Перший заступник Голови ВР України пан Руслан Стефанчук подякував усім військовим — від рядових до генералів, які надійно обороняють Україну від агресора.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Турции разработали мини-ракету для БПЛА: что известно  о новинке

Специалисты турецкой оборонной компании Troy Teknoloji Savunma разработали новую мини-ракету для БПЛА и беспилотных наземных транспортных средств. Компания, созданная...