Прифронтові райони Приазов’я відвідала делегація зі США. ФОТО

-

Читайте также

У п’ятницю, 14 травня, група представників Американської ради з питань зовнішньої політики прибула до району проведення операції Об’єднаних сил. Делегація відвідала Маріупольський загін морської охорони ДПС України, а під час виходу в море – пересвідчилась в присутності військових катерів РФ в акваторії Азовського моря, повідомляє пресцентр ООС.

В ході брифінгу представників Американської ради з питань зовнішньої політики ознайомили з безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил. В подальшому, іноземні гості ознайомилися із роботою контрольного пункту в’їзду-виїзду «Гнутове». Він є одним із семи КПВВ в районі проведення ООС та вимушено не працює в повній мірі через те, що російсько-окупаційні війська з протилежного боку блокують рух людей і транспорту.

Також представники американської делегації відвідали один із підрозділів ЗС України, який виконує бойові завдання у стримуванні російської агресії поблизу Широкиного. Побувавши неподалік лінії зіткнення, іноземні делегати на власні очі побачили наслідки «руського миру» на Приазов’ї, оцінили ситуацію на фронті та пересвідчились в присутності російських військ на Сході України, зазначається у повідомленні.

Як повідомляла група ІС, в зоні ООС на Луганщині побували міністри країн Бенілюксу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Европарламент призовет к введению экономических санкций против режима Лукашенко

В предложенном проекте резолюции Европарламента депутаты призывают к незамедлительному введению экономических санкций против режима Лукашенко. Они настаивают на немедленном...