Президент Литви передав для українського війська «ловця дронів»: подробиці і фото

-

Читайте также

Під час зустрічі у Посольстві Литовської Республіки в Україні, Президент Литви Ґітанас Наусєда урочисто передав Головнокомандувачу ЗСУ генерал-полковнику Руслану Хомчаку «ловця дронів», пише «Мілітарний».

«Ловець на безпілотні літальні апарати» – це радіоелектронний комплекс протидії дронам EDM4S, виробництва литовської компанії NT-Servise.

Головнокомандувач ЗC України генерал-полковник Руслан Хомчак подякував литовським союзникам і запевнив, що зазначений зразок озброєння збереже не одне життя і найближчим часом буде передано до однієї з бригад українського війська.

«Ми цінуємо і завжди будемо пам’ятати, хто першим прийшов на допомогу в 2014 році. Користуючись нагодою, хочу Вас запевнити, що ця зброя потрапить у правильні руки», – підкреслив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Президент Литовської Республіки Ґітанас Наусєда під час церемонії передачі обладнання для протидії БПЛА зазначив: «Мені дуже приємно, що так званий ловець безпілотних літальних апаратів, виготовлений литовцями, підвищить безпеку українських військовослужбовців».

Окремо Головнокомандувач ЗСУ подякував за допомогу в інструкторах, які допомагають підвищувати навички наших воїнів.

«Сьогодні, важко переоцінити військову допомогу наших литовських побратимів. Поряд з військовою технікою та обладнанням, хочу окремо виділити виняткову роботу інструкторів, починаючи із сержантів і закінчуючи моїми добрими колегами – генералами Віталіусом Вайкшнорасом та Вальдемарасом Рупшисом», – підсумував Руслан Хомчак.

Цьогорічну передачу литовських антидронових рушниць для ефективної боротьби з ворожими БПЛА, Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак анонсував наприкінці минулого року. Тоді він сказав, що перед цим відбувалось проведенням всіх необхідних випробувань литовських засобів РЕМ, включно з тестуванням у зоні бойових дій.

Як повідомляла група «ІС», у Великобританії представили унікальну зброю проти дронів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Эстонии стартовали крупные международные учения: подробности

В понедельник, 17 мая, в Эстонии стартовали учения "Весенний шторм", в которых будут задействованы около 7000 военнослужащих Эстонии, Латвии,...