Повітряні Сили випробовували у небі ударні турецькі БПЛА Bayraktar. ФОТО

-

Читайте также

Днями відбулася перша льотна зміна БПЛА Bayraktar, які з грудня стали на озброєнні в ЗСУ. Атака турецьких безпілотників по військах Башара Асада продемонстрували високу ефективність ударних «пташок» подібного типу, пише ресурс АрміяInform.

«Від моменту отримання на озброєння безпілотних комплексів Bayraktar до першого польоту в українському небі пройшло неповних три місяці», — розповів полковник Сергій Голубцов, начальник авіації — начальник управління підготовки авіації командування Повітряних Сил.

Спочатку планувалось, що комплекси будуть передані Повітряним Силам у травні цього року, але турецька сторона пішла ЗСУ назустріч, розуміючи ситуацію у країні.

Польотам на аеродромі передувала тривала тренажна підготовка, кожен пілот повинен був отримати певний наліт на тренажері. До того ж цей безпілотний комплекс вимагає серйозної організації польотів, що схожа до пілотованих літаків.

«Ми максимально швидко підняли в небо Bayraktar TB2 і приступили до бойової підготовки», розповів полковник Сергій Голубцов.

У Командуванні Повітряних Сил зазначили, що після подій у Сирії під іншим кутом подивились на можливості нового для нашого війська комплексу. Хоч у нашій авіації — це найменші бойові машини, та саме таких ударних і розвідувальних БПЛА тепер найбільше боїться наш ворог.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як проходили льотні випробування турецького авіаційного комплексу «Bayraktar TB2» для ЗСУ.

загрузка...

Свежее

Компания из Литвы объявила о создании лекарствa от COVID-19: что известно

Компания из Литвы Northway Biotech заявила, что создала лекарство от коронавируса. Об этом говорится в сообщении телеканала LNK. "Мы передали...