Військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону спільно зі слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та працівниками Управління СБУ в Закарпатській області, в рамках контролю за вчиненням злочину за ч. 1 ст. 263 КК України задокументовано факти збуту мешканцем Закарпатської області вогнепальної зброї та бойових припасів.

Про це повідомляє сайт ГПУ.

Зловмисник за грошову винагороду на загальну суму 32 тис грн незаконно збув пістолет-кулемет системи Судаєва з бойовими набоями до нього калібру 7,62 мм у кількості 25 шт та пістолет-револьвер «Лефоше».

31.07.2019 правопорушника затримано після збуту зазначеної зброї та боєприпасів, а вогнепальну зброю з набоями вилучено в ході проведення слідчих дій.

Під час обшуку помешкання затриманого виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 32 тис грн, які останній отримав від реалізації зброї та боєприпасів, пістолети різного маркування та різного калібру в кількості 16 шт, гвинтівки різного маркування та калібру в кількості 6 шт, в тому числі з прицілом, оптичні приціли з різним маркуванням в кількості 4 шт, пристрої для відливання куль в кількості 5 шт, магазини до пістолетів в кількості 5 шт, велику кількість набоїв до вказаної зброї (1200 шт), капсули для запалювання в кількості 565 шт, комплектуючі до зброї, прилади для переробки зброї та інше.

Досудовим розслідуванням, окрім іншого, перевіряється інформація щодо можливої поставки зазначеної зброї та боєприпасів із району проведення ООС для подальшої реалізації представникам кримінального середовища.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляла група «ІС», охоронець на Дніпропетровщині виготовляв зброю у власній квартирі.

Також повідомлялось, що на Сумщині поліція вилучила великий арсенал зброї у колишнього АТОвця.