Третій день поспіль у бригаді транспортної авіації імені Дмитра Майбороди тривають планові польоти. Для екіпажів бригади вони тренувальні, а для курсантів-випускників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба — контрольні польоти.

Про це повідомляє сайт Міноборони України.

Перед майбутніми льотчиками Ан-26 та штурманами стоять непрості завдання. Хлопці виконують контрольні польоти на десантування парашутистів із використанням засобів навігації та контрольні польоти в зону з максимальним градієнтом на відпрацювання елементів бойового маневрування. Втім, як повідомили в авіабригаді, льотна практика ще не завершується і попереду в них багато більш складних завдань у повітрі, адже з університету їх планують випустити з класною кваліфікацією «льотчик 3 класу».

Курсанти-вертолітники, які у бригаді на кілька місяців довше, вже давно освоїли польоти по колу з одним вимкненим двигуном, по маршруту з посадкою на майданчик поза аеродромом, польоти на гранично малій висоті та польоти на висіння та переміщення біля землі. Наразі триває їх підготовка до ведення бойових дій у складі екіпажу.

Польоти на літаках відбуваються вдень і вночі, а на вертольотах курсанти відпрацьовують польотні завдання під час нічних польотів. Для цього у бригаді задіяли відразу кілька літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8.

За час льотної практики у бригаді курсанти-льотчики налітали 44, штурмани — 34, вертолітники — 58 годин, загальний наліт кожного курсанта складає на сьогодні в середньому 190 годин.

Як повідомляла група «ІС», курсанти другого курсу Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба вийшли на екватор льотної практики.