Поблизу Києва випробували тактичний безпілотник Reybird-3: опубліковано фото та відео

-

Читайте также

На аеродромі в Бородянці в Київській області відбулися демонстраційні польоти новітнього безпілотного літального апарату Reybird-3. Його виробником є ТОВ «Авіаційна виробнича компанія Skayeton», що входить до ГС «Ліга оборонних підприємств України». Серед численних глядачів за польотом БПЛА спостерігали і представники Київської асоціації військових аташе, повідомляє АрміяInform.

 

Літальний апарат Raybird-3 — не звичайний безпілотник, а повноцінна безпілотна авіаційна система класу «малий тактичний» для довготривалих та ISTAR місій.

Переносна система готова до розгортання за лічені хвилини. Модульна літальна платформа полегшує заміну різних функціональних частин. Пакети корисного навантаження можуть включати радіорелейні пристрої та обладнання для електронної боротьби/протидії.

У Збройних Силах України Reybird-3 на озброєнні ще не перебуває, але вже майже рік є на випробуваннях для постійного використання Повітряних Сил ЗСУ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ВМС США просять збільшити фінансування програм зі створення БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЗСУ ліквідували цілу низку російських офіцерів

Збройні Сили України продовжують успішну ліквідацію російських загарбників на вільній українській землі. майор поліцай Єфімов Євген - успішно демобілізовано. капітан Михайло...