Після реставрації у київському храмі ПЦУ звершено перше богослужіння. ФОТО

-

Читайте также

В неділю, 13 грудня, відбулося перше після реставрації урочисте богослужіння в Андріївській церкві в Києві.

Очолив богослужіння представник Вселенського патріархату митрополит Гальський Еммануїл у співслужінні екзарха Вселенського патріарха єпископа Команського Михаїла та архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія (Зорі), повідомляється у Facebook Православної церкви України (ПЦУ).

«Сьогодні ми з повним послухом перебуваємо тут за дорученням нашого предстоятеля Всесвятійшого Вселенського патріарха, щоби представляти його на сьогоднішньому святі і напередодні другої річниці відтоді, як відбувся Об’єднавчий Собор, на якому було обрано предстоятелем автокефальної Православної церкви України блаженнійшого митрополита Епіфанія», – сказав у своєму слові митрополит Еммануїл.

Нагадаємо, у Києві після майже п’яти років реставраційних робіт знову відкрилася Андріївська церква. Реставрація проходила в три етапи: зміцнення пагорба, реставрація зовнішніх фасадів, робота над інтер’єрами. Метою цього стало бажання розкрити початкові рішення та бачення архітектора Франческо Бартоломео Растреллі, який народився 320 років тому.

Як повідомляла група «ІС», митрополит Епіфаній прогнозує нову хвилю переходів до ПЦУ парафій московського патріархату.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

 

загрузка...

Свежее

Піротехніки ДСНС знешкодили в районі ООС 125 вибухонебезпечних предметів

Протягом поточного тижня піротехнічні розрахунки підрозділів ДСНС України, що задіяні в операції Об’єднаних сил, 47 разів залучалися до виконання...