Після докового ремонту спустили на воду тральник і ракетний катер ВМСУ. ФОТО

-

Читайте также

На Миколаївському суднобудівному заводі 30 липня спустили на воду після докового ремонту рейдовий тральник «Генічеськ» і ракетний катер «Прилуки» Військово-Морських Сил ЗС України.

За повідомленням пресслужби Укроборонпрому, за три місяці фахівці підприємства відновили зовнішню обшивку, гвинто-рульовий комплекс, силові установки, механізми тощо. Ремонт військових кораблів відбувся у рамках контракту з Міноборони, всі роботи завершено в обумовлені терміни.

«Завдяки високій професійності та злагодженості дій працівників нашого підприємства завдання виконано якісно та своєчасно. Миколаївський завод й надалі працюватиме для зміцнення обороноздатності України», – зазначив начальник управління суднобудування та морської техніки Укроборонпрому Вадим Чабан.

Нагадаємо, що «Генічеськ» і «Прилуки» зайшли в акваторію Миколаївського суднобудівного заводу 1 квітня поточного року.

Як повідомляла група ІС, на Миколаївському суднобудівному заводі після докового ремонту спустили на воду десантний корабель «Юрій Олефіренко».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Спутник» и погром: почему российская вакцина пугает даже россиян

Ассоциация туроператоров России организовывает туры с целью вакцинации граждан признанными в мире препаратами от COVID-19. Самой большой популярностью пользуются туры...