Домой Фото Піхотинці ЗСУ взаємодіють з піхотною ротою ЗС США на навчаннях Combined Resolve....

Піхотинці ЗСУ взаємодіють з піхотною ротою ЗС США на навчаннях Combined Resolve. ФОТО

У Німеччині, в навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил США «Хохенфельс», триває активна фаза міжнародних військових навчань Combined Resolve XIV. У четвер, 17 вересня, українська зведена рота у складі батальйонної колони розпочала багатокілометровий марш до району зосередження, після чого сили BLUFOR проведуть наступ на противника з ходу, інформує Міноборони.​

Український підрозділ діятиме у центрі бойового порядку, організовуючи взаємодію з піхотною ротою ЗС США на БМП «Bradley» та під прикриттям двох танкових рот на «Abrams».

За словами командира українського підрозділу, старшого лейтенанта Вадима Чернія, американська сторона основну увагу акцентує на логістичному забезпеченні військ та плануванні й прорахунку можливих дій противника, щоб максимально унеможливити зрив виконання бойового завдання. ​ ​


Навчання Combined Resolve XIV триватиме до 29 вересня.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», підрозділи ЗСУ також «воюватимуть» один проти одного на навчаннях «Combined Resolve».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.