На одному з полігонів Приазов’я підрозділи, задіяні в операції Об’єднаних сил, провели тактичні навчання зі знищення десантних кораблів та морського десанту противника на українському узбережжі Азовського моря.

Про це повідомляє «Армія inform».

«За легендою навчання, за 25 км від нашого узбережжя розвідка виявила вороже з’єднання десантних кораблів. Підрозділи ствольної та самохідної артилерії зі складу Об’єднаних сил підняли по тривозі. Здійснивши марш у визначений район, артилеристи швидко провели розгортання та зайняли позиції для завдавання вогневого удару. Перед бійцями стояло завдання: знайти точні координати кораблів противника в морі та оперативно вразити цілі. У такий спосіб треба було знищити першу хвилю морського десанту та унеможливити висадку його другого ешелону, — повідомляє агентство.

Навчання відбувалося дуже динамічно. Перевіряли мобільність підрозділів та спроможність бойових розрахунків вміло управляти вогнем артилерії. Але найголовніше, це здатність завдавати прицільних вогневих ударів по умовних ворожих кораблях.

Як повідомляла група «ІС», окупанти активно готуються до ударів по підрозділам ООС.