Підрозділи ДСНС у зоні ООС залучені до ліквідації пожеж та розмінування на Донбасі. ФОТО

-

Читайте также

Протягом тижня підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних сил активно залучалися до ліквідації пожеж та ремонту пошкоджених будинків на Донбасі, а також допомагали людям, які перетинають контрольні пункти в’їзду-виїзду.

За повідомленням пресцентру Об’єднаних сил, основні сили та засоби підрозділів ДСНС України залучались до гасіння окремих осередків горіння лісової підстилки у Новоайдарському районі на Луганщині. На даний час пожежа повністю контрольована, загрози розповсюдження вогню немає.

Також, піротехніками ДСНС було обстежено 35 гектарів території Донецької та Луганської областей, в результаті чого вони вилучили та знешкодили 559 вибухонебезпечних предметів.

Цього тижня співробітники ДСНС проводили і роботи з відновлення пошкоджених ворожими обстрілами житлових будинків та об’єктів інфраструктури на території Донецької області. Упродовж тижня рятувальники відновили 48 будинків. Усього з початку робіт відновлено 1272 таких будинки, а з початку проведення ООС – 729.

Допомагали рятувальники і в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Тут вони допомогли 66 особам.

Як повідомляла група «ІС», Об’єднані сили надають гуманітарну допомогу медичним закладам Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти активізували обстріли в районі ООС: зафіксовано 12 порушень «режиму тиші»

Протягом поточної доби, 24 червня, в районі проведення операції Об'єднаних Сил зафіксовано 12 порушень режиму припинення вогню. Про це...