У Житомирський області триває комплекс тактичних навчань з бойовою стрільбою військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

Як зазначається, на різних ділянках та вогневих містечках загальновійськового полігону ДШВ, свої знання та практичні навички підвищує особовий склад підрозділів 46-ї та 95-ї окремих десантно-штурмових бригад.

Цього разу задумом навчань було передбачено, що десантники з Полтавщини будуть вести «бойові дії» проти підрозділів доволі сильного та спритного противника, роль якого зіграли Житомирські десантники.

За словами керівника навчань — тимчасово виконувача обов’язки командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майора Євгена Мойсюка, така практика є доволі ефективною, адже противник не умовний, а цілком реальний. Також загартований в боях.

«Лише під час тренувань із сильним противником, командири всіх рівнів починають діяти на повну, аналізувати його можливі дії та швидко приймати відповідні рішення», — відзначив Мойсюк.

Під час різних етапів навчань, було відпрацьовано переміщення підрозділів до визначених районів, планування ведення подальших бойових дій, форсування водної перешкоди, здійснення контратаки сил умовного противника з метою взяття під контроль визначених рубежів тощо. В подальшому, посилені танками та артилерією десантно-штурмові підрозділи відпрацьовували навчально-бойові завдання в різних видах загальновійськового бою.

Наступного тижня, для вказаних підрозділів сплановано відпрацювання питань рейдових, десантно-штурмових дій та виконання завдань в тактичному повітряному десанті.

Як повідомляла група ІС, пресцентр штабу ООС опублікував яскраві кадри змагань танкових підрозділів, які беруть участь у операції Об’єднаних сил.