Підготовка до навчань «Agile Spirit 2021»: як українські морпіхи опановували американську зброю. ФОТО

-

Читайте также

Напередодні міжнародних навчань «Agile Spirit 2021» з українськими морськими піхотинцями були проведенні заняття щодо приведення до нормального бою кулеметів М249 та гвинтівок М4, повідомили в прес-службі ВМС ЗС України.

Зокрема, військовослужбовці дізналися основні тактико-технічні характеристики, загальну будову, змогли попрактикуватися щодо розбирання-збирання цієї стрілецької  зброї, а також потренувалися правильно займати положення для стрільби. Крім того, було проведено заняття з техніки безпеки.

– Все було досить доступно та цікаво, більшість морських піхотинців, які тут сьогодні присутні, вперше працюють з такою зброєю. Не дивлячись на це, всі завдання, які ставились інструкторами були відпрацьовувані швидко та майже без помилок, – прокоментував командир десантно-штурмової роти морської піхоти лейтенант Ярослав Крикливий.

Нагадаємо, міжнародні навчання «Еджайл Спіріт — 2021» стартують 26 липня, у них братимуть участь 15 країн, а саме Грузія, США, Азербайджан, Канада, Естонія, Німеччина, Італія, Литва, Латвія, Польща, Румунія, Туреччина, Велика Британія, Іспанія та Україна.

Як повідомляла група «ІС», кіберфахівців ЗСУ запросять на навчання Locked Shields.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Свобода слова в Украине: блогер пояснил причину активности французских политиков в поддержку пророссийских сил

Коллектив забаненного сайта «Страна.юа» встретился с французскими сенаторами и пожаловался им на нелегкую судьбину. Мол, РНБО совсем распоясался, примите...