Патрульні катери «Айленд» вийшли у відкрите море

-

Читайте также

З одеської гавані Практична у відкрите море для виконання курсових задач вийшли патрульні катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» типу «Айленд».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Патрульні катери «Слов’янськ та «Старобільськ» були введені до складу ВМС ЗС України на урочистій церемонії в Одесі, яка відбувалась 13 листопада 2019-го року.

Нещодавно на два переданих від США патрульних катери типу Island було встановлено стволи та автомати з 25-мм спареної артилерійської установки 2М-3М.

2М-3М є засобом самоооборони кораблів та може бути використаних для знищення цілей на відстані до 3 000 метрів.

У перспективі майбутні катери типу Island вже можуть бути озброєні американськими артустановками Mk 38 більш пізнішої версії, котрі вже мають оптико-електрону систему наведення та стабілізацію.

Патрульні катери «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, на урочистостях

Також розглядається доотримання аналогічних установок і на «Слов’янськ та «Старобільськ», проте остаточного рішення не прийнято.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко заявив, що незабаром флот почне ремонтувати катери, які постраждали у зіткненні 25 листопада 2018 року в Керченській протоці, були захоплені росіянами і в листопаді 2019 року повернуті в Україну.

загрузка...

Свежее

Страны-изгои объединятся с РФ для «борьбы» с западными санкциями  

Глава МИД РФ Сергей Лавров провел переговоры со своим венесуэльским коллегой Хорхе Арреасой. Последний высказал инициативу объединиться некоторым странам...