Окупанти продовжують обстрілювати населенні пункти в зоні ООС. ФОТО

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують цілеспрямовано здійснювати обстріли населених пунктів в зоні проведення Операції об’єднаних сил із застосуванням заборонених видів озброєння.

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергове порушення збройними формуваннями РФ та їх найманцями додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню від 22.07.2020, зокрема пункту «про заборону на застосування вогню», повідомляє пресцентр ООС.

Зокрема, 15 липня у проміжок часу з 21:10 по 21:40 окупантами здійснений обстріл населеного пункту Нью-Йорк із застосуванням заборонених п. 2 доповнення до Комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12.02.2015 видів озброєння, а саме ствольної артилерії 122 мм (23 снаряди) та мінометів калібру 120 мм (10 мін). Вогонь вівся з окупованої  Залізної Балки.

Внаслідок обстрілу завдано матеріальних збитків мирним мешканцям, які проживають на вулиці Квіткова будинки 108, 110, 112, 114. Пошкоджено покрівлі будинків, вікна, двері та паркани.

Дані дії збройних формувань Російської Федерації несуть пряму загрозу життю та здоров’ю мирного населення, а також свідчать про прагнення кремлівських найманців до подальшого загострення ситуації по всій лінії розмежування. Всі вказані порушення зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК, передані до СММ ОБСЄ та органів досудового розслідування України й стануть черговим свідоцтвом злочинів окупантів на українській землі.

Як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 15 липня, в зоні ООС зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню. В результаті ворожих обстрілів троє військових ЗСУ отримали поранення, двоє – бойове травмування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти продовжують обстрілювати населенні пункти в зоні ООС. ФОТО

Російські окупанти продовжують цілеспрямовано здійснювати обстріли населених пунктів в зоні проведення Операції об’єднаних сил із застосуванням заборонених видів озброєння. Українська...