Окупанти мінують позиції ЗСУ з допомогою заборонених боєприпасів: опубліковано фото

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують використовувати на Донбасі заборонені боєприпаси. Про новий випадок застосування мін ПОМ-2 повідомили військовослужбовці 10-ї гірсько-штурмової бригади у Facebook.

«Війна триває і ворогові байдужі будь-які домовленості. На фото свіжі, сьогоднішні залишки однієї з мін ПОМ-2 Отек, якими російсько-окупаційні війська провели дистанційне мінування позицій бригади. Цього разу, на щастя, ніхто не постраждав , фахівці інженерної служби знешкодили її.

Варто сказати, що в Україні ці міни заборонені, та під наглядом міжнародних партнерів знищені. І що країна, де вони виготовляються та досі не заборонені — Росія. Саме звідти до нас вони і потрапляють. Росія — вбиває. Росія — ворог», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше окупанти скинули на подвір’я будинку в Гранітному міну з БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Неудачные «крымские каникулы» французского парламентария

На незаконных выборах в российскую Госдуму в оккупированном Крыму в роли международного наблюдателя выступал депутат Национальной ассамблеи Франции от...