Окупанти грубо порушили Женевську конвенцію на Донбасі: дані СЦКК. ФОТО

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують грубо порушувати режим припинення вогню в районі проведення ООС на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні Української сторони СЦКК.

28 та 29 липня проросійські найманці здійснили дистанційне мінування протипіхотними мінами ПОМ-2 ділянок місцевості поблизу населених пунктів Зайцеве та Південне, що знаходяться на підконтрольній уряду України території поблизу лінії зіткнення.

Українською стороною СЦКК, було проведено верифікацію мінування та за допомогою встановленого координаційного механізму поінформовано СММ ОБСЄ.

Такі дії окупантів наражають на небезпеку місцеве населення та протирічать Мінським домовленостям.

Також варто зазначити, що ці дії є порушенням норм Женевських конвенцій 1949 року та кваліфікуються як воєнні злочини поряд з агресією, геноцидом і злочинами проти людяності та вважаються міжнародними злочинами, які підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду.

Українська сторона СЦКК також наголошує, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях в повній бойовій готовності та неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, сьогодні в зоні ООС окупанти обстріляли ЗСУ поблизу Водяного.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Алчевске показали разрушенный завод, ранее работавший на «оборонку». ФОТО

В оккупированном Алчевске местные жители в соцсети показали пришедший в упадок завод «Сигнал», который ранее производил продукцию для оборонной...